м.Івано-Франківськ

095-253-01-03


.Студія Магія Про студію

 

 

 

 

                    Студія „Магія” була створена в серпні 2007 року командою професіоналів в сфері дизайну, флористики, аеродизайну та бізнесу, які мають певний стаж роботи в даній сфері.

                Офіс студії знаходиться в Івано-Франківську, але наші зв’язки та розробки не обмежуються Івано-Франківською областю.

               Не дивлячись на порівняно невеликий час існування студії, ми маємо значний досвід з організації урочистих подій, прикрашання повітряними кульками, тканиною, квітами. Наші флористи створять для Вас чудовий, оригінальний за бажанням ексклюзивний букет, який неодмінно принесе Вам море позитивних емоцій. Студія постійно розширює сферу надання послуг і вже незабаром Ви зможете отримати нові оригінальні та цікаві пропозиції, які Вас неодмінно зацікавлять.

               Студія „Магія” своїми основними принципами роботи проголошує професіоналізм, якість, оперативність, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта.

             Основне завдання - надати Вам найкращі послуги, зробити так, щоб Ваш стиль вигідно вирізнявся з поміж інших, щоб Ваші урочистості були на висоті.

          Успішний досвід роботи студії "Магія" на ринку послуг дозволяє надавати клієнтам максимально ефективні рішення, що відповідають поставленим завданням і конкретним вимогам. До кожного клієнта ми знаходимо індивідуальний підхід. В тісній співпраці ми шукаємо суть проблеми, що в подальшому дозволяє знайти оптимальну можливість реалізації проекту. В своїй роботі студія використовує досвід провідних компаній світу.

           Краще будь-яких слів про нас Вам розкажуть наші роботи, окремі з яких Ви знайдете в розділі Галерея. Ми впевнені, що з допомогою послуг студії "Магія" Ви отримаєте, ексклюзивне свято, а Ваш бізнес досягне нових висот.

 

 
Студія Магія Розробка сайту - Еталон-WEB